loader image

MULTIMEDIA

Multimedia są niezwykle ważna i istotne w produkcji nowoczesnych eventów. Dzięki nimi możemy w pełni wykorzystać potencjał wizualny i przede wszystkim komunikacyjny, prezentując informacje w sposób przystępny i atrakcyjny.

Wyświetlany ,,obrazek” zawsze ułatwiał zapamiętywanie przez ludzi, dlatego jeśli zależy nam na przekazaniu konkretnej treści Uczestnikom zastosowanie tego typu technologii znacząco ułatwi ten proces.

CZYM DYSPONUJEMY? (JAKIŚ INNY TEKST)

TELEWIZORY

Oferują doskonałą jakość obrazu. Dzięki nimi, będziesz mógł zapewnić Gościom możliwość np. oglądania wydarzeń sportowych czy prezentacji multimedialnych na ekranach od 42 do 75 cali.

PROJEKTORY

Posiadamy szeroki wybór projektorów, które umożliwiają wyświetlanie filmów, prezentacji multimedialnych, pokazów slajdów czy nawet efektownych animacji.

DIODA LED

Wykorzystywana na trochę poważniejsze wydarzenia. Jest to ekran ledowy, który możemy pod względem rozmiarów indywidualnie dopasować. Istnieją różne rodzaje diody, wybór odpowiedniej zależy od wielu kwestii m.in. czy jest to wydarzenie wewnętrze/zewnętrzne, wymagana jasność, odległość Uczestników wydarzenia od ekranu.

LAPTOPY

Posiadamy w ofercie również laptopy. Można je wykorzystać m.in. do wyświetlania prezentacji na telewizorze lub robienia notatek z konferencji.

Porozmawiajmy o Twoim evencie!

,,SHWOPOL Grupa” Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 33/13, 00-029 Warszawa
NIP 525 292 31 32

KRS 0000991339
REGON 523077331

 

office@showpol.pl

tel. 519 388 550